Sepaco
 

ورود به سايت | ثبت نام کاربر


فارسی | English

 
 
  Saving Money,Saving Time,Peace of Mind and Credibility

معرفی شرکت سپاکو

img-main.jpg

شرکت سپاکو (سهامی خاص)
شرکت فن آوران سپاکو (Sepaco technologies) با همت گروهی از ‏متخصصین فناوری اطلاعات و مبتکرین برجسته و مجرب در زمینه سیستم های شناسایی خودکار و پروژه های مبتنی بر بارکد با هدف ایجاد ‏بستری مناسب برای ارائه راهکارهای علمی و عملی تکنولوژی بارکد و بومی سازی آن در کشور ایران در جهت طراحی و انجام طرح های به روز صنعتی تاسیس ‏گردید.
این شرکت با ارائه راهکارهای نوین در زمینه سیستم های شناسایی مبتنی بر بارکد، خود را به عنوان شریک تجاری مجموعه ها برای نیل به اهداف دو طرف مطرح ساخته است. عدم وجود اطلاعات کافی در خصوص سیستم های بارکد در ایران به واسطه نو بودن آن شرکتهای مختلف تولیدی و خدماتی را دچار ابهام و سردرگمی کرده که گاه به واسطه شرایط حاکم بر بازار بر آن دامن زده می شود. این موضوع ما را بر آن داشت که با دیدگاهی کاملا متفاوت فعالیت خود را آغاز نموده تا به صورت کارآمد و بهینه در خدمت مشتریان خود باشیم.
خدمات رسانی بهینه و به موقع و ارتفاء سطح کیفی پاسخگویی به اشکالات اضطراری و نیازهای پیش روی کاربران از جمله ارکان اصلی این شرکت به شمار می رود.
اعضای مجموعه سپاکو دارای سابقه ای چندین ساله در زمینه اتوماسیون صنعتی (مبتنی بر بارکد) در صنایع مختلف هستند و واقف بودن به تمامی نیازها، مشکلات و کاستی های مجموعه های گوناگون و بهره گیری از این تجارب، ما را از سایر شرکت ها متمایز می سازد.
در اندیشه ما رویکرد کنونی شرکتهای فعال در این زمینه، پاسخگوی نیازهای رو به گسترش صنایع نخواهد بود و تنها با فراتر نگریستن از جنبه های کیفی، تخصص، مهارت و تسلط بر تکنولوژی های مورد استفاده در محیطی بانشاط، دوستانه و متخصص می توان به هدف اصلی خود یعنی جلب رضایت مشتریان نایل آییم.
دپارتمان های فعال این شرکت متشکل از واحدهای تحلیل و اجرای سیستم، فروش و بازاریابی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و کارآزموده، مشاوره و ارائه اطلاعات مورد نیاز به مجموعه ها را سر لوحه کار خود قرار داده اند. ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مبتنی بر بارکد منطبق بر نیازهای مطرح شده از سوی مشتری، ارائه مشاوره بر اساس تجربیات مشابه کسب شده از جمله فعالیت هایی است که در شرکت سپاکو انجام می پذیرد که در قسمت های مختلف شرکت های تولیدی، صنعتی، بازرگانی، سازمانها و وزارتخانه ها قابل پیاده سازی می باشد.

واحد تحلیل و اجرای سیستم های شناسایی خودکار
ابعاد فعالیت هاى صنعتى و خدماتى آن چنان گسترده است که حل مسایل تصمیم‏گیرى و برنامه ریزى در سطح این گونه واحدها را بدون بهره گیرى از روش علمى غیرممکن ساخته است. در واقع هدف این واحد این است که بتواند با بهره گیری از روشهای جدید و سیستماتیک و مدل های ریاضی، مسائل واحدهای صنعتی را تجزیه و تحلیل نموده و بیشترین رهنمودها را برای استفاده از منابع موجود در عملکرد اجزاء تشکیل سیستم ارائه دهند. برای توضیح بیشتر مهندسی تحلیل سیستم ها در واقع اطلاعات جمع آوری شده را با استفاده از نرم افزارهای مختلف و مدل های ریاضی تجزیه و تحلیل نموده موارد بدست آمده را تنظیم و ثبت کرده و در اختیار واحدهای مختلف قرار می دهد.
ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مبتنی بر بارکد و RFID منطبق بر نیاز های مطرح شده از سوی مشتری، مشاوره دادن بر اساس تجربیات مشابه کسب شده توسط این شرکت از جمله فعالیت هایی است که در واحد تحلیل و اجرای سیستم ها انجام می پذیرد. پروژه هایی که در این دپارتمان اجرا می شود به طور کاملاً تخصصی در حیطه جمع آوری و مدیریت اطلاعات (Data Gathering) میباشد که در قسمتهای مختلف شرکت های تولیدی، صنعتی، بازرگانی، سازمانها و وزارتخانه ها قابل اجراست.

برخی پروژه های تخصصی این واحد به شرح ذیل است:UPC-Barcodes.jpg

 • اتوماسیون انبار (مواد اولیه، نیمه ساخته، قطعات و محصول)

 • سیستم جامع لیبلینگ و بسته بندی

 • ردیابی قطعات

 • سیستم مکانیزه اموال

 • کنتور خوانی

 • پروژه های جمع آوری اطلاعات به صورت بی سیم (Wireless Project)

واحد فروش و بازاریابی:
مدیریت شرکت فن آوران سپاکو با توجه به اینکه این شرکت به عنوان یکی از معدود شرکتهای تخصصی شناسایی خودکار در کشور محسوب می گردد، اقدام به برنامه ریزی لازم جهت شناسایی راهکار های بهبود به منظور اتخاذ رویکرد های مناسب در راستای تحقق اهداف شرکت در جهت ارتقای سطح رضایتمندی کلیه ذینفعان بالاخص مشتریان شرکت نموده است دراین رابطه با ایجاد و استقرار واحد بازاریابی و فروش تجهیزات مربوطه سعی نموده است، ضمن بهبود و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان پاسخگوی خواست سهامداران خود مبنی بر منافع مشروع و سود معقول باشد.
دپارتمان مهندسی فروش با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص و مسلط در زمینه های مختلف سیستم های شناسایی خودکار و آشنایی کامل با نیازهای صنایع مختلف تولیدی، صنعتی و بازرگانی، مشاوره و ارائه اطلاعات مورد نیاز به مجموعه ها را در سر لوحه کار خود قرار داده است. لذا چندین پروژه مطرح مرتبط از جمله فعالیت های سپاکو در این خصوص می باشد.
همچنین این شرکت در این حوزه از فعالیت خود حجم بسیار بالائی از بازار را در اختیار خود دارد و پروژه های موفق متعددی را عملیاتی و اجرا نموده است.
در همین راستا شرکت سپاکو جهت تامین تجهیزات مورد نیاز، دارای نمایندگی های شرکت زبرا (Zebra)، سیمبول (Symbol)، موتورولا (Motorola)، هند هلد پروداکت (HHP) و هانیول (Honeywell) ساخت کشور امریکا می باشد. تمامی چاپگرهای بارکد این شرکت با مارک زبرای امریکا و دستگاه های بارکد خوان نیز با برند سیمبول و هند هلد امریکا ارائه می گردد.

واحد پشتیبانی وخدمات رسانی پس از فروش
خدمات رسانی بهینه و به موقع و ارتفاء سطح کیفی پاسخگویی به اشکالات اضطراری و نیازهای پیش روی کاربران از جمله ارکان اصلی شرکت سپاکو به شمار می رود. استفاده از کارشناسان متخصص و افراد دوره دیده در کمپانی های خارجی، بهره گیری از آخرین اطلاعات و تکنولوژی های شرکت های مشابه خارجی، ما را به عنوان "گزینه انتخاب" در زمینه سرویس و خدمات پشتیبانی مطرح کرده است.
متخصصین فنی این واحد در ‏چهار گروه مهندسی الکترونیک، کامپیوتر، مکانیک و ‏طراحی صنعتی سازماندهی شده اند. نیروی انسانی کارآمد پشتوانه  اصلی شرکت فن آوران سپاکو در دستیابی به فناوری برتر می باشد. با توجه به اهمیت این موضوع، سپاکو توانسته است با جذب نیروهای خلاق و ممتاز، برتری فنی و علمی خود را حفظ نماید و محیطی منحصر به ‏فرد از نظر ترکیب نیروی انسانی ایجاد نماید. در حال حاضر کلیه نیروهای شرکت فن آوران سپاکو رایانه از برگزیدگان علمی و ‏فنی کشور می باشن. این امر توان بالایی در زمینه ‏طراحی و اجرای پروژه های به روز علمی و صنعتی که نیاز به دانش و تکنولوژی و فن آوری پیشرفته دارد، در شرکت فن اوران سپاکو ایجاد کرده است.
شركت سپاکو همچنان تلاش می نماید با بكارگیری نخبگان عرصه دانش فناوری اطلاعات در كشور، افقهای نو و اهداف والایی را ایجاد نموده و چشم انداز روشنی از تحقق توانمندی این شرکت در ایران را نمایان سازد.

واحد تحقیق و توسعهdownload.jpg
در دنیای امروزی آنچه موفقیت و یا شکست یک سازمان را رقم می زند، نحوه تعریف آن سازمان از "تحقیق و توسعه" است. چرا که یک سازمان می تواند با شیوه ای تکمیلی و مشارکتی، در امر تحقیق و توسعه بر فناوری هایی سرمایه گذاری کند که جای نسل قبلی فناوری مورد استفاده را می گیرند.
شرکت فن آوران سپاکو کاملا از اهمیت واحد R&D جهت به روز رسانی دانش فنی، توسعه حوزه فعالیت های جاری شرکت و بهره مندی از تجارب کشورهای پیشرو، مطلع می باشد. شرکت سپاکو ضمن انجام فعالیتهای تحقیق و توسعه، جهت پیشرو بودن در فناوری محصول، به دنبال توسعه یك محصول جدید و استفاده از فرصتهای محیطی به صورت پیشرو نیز می باشد.
مهمترین نقش واحد تحقیق و توسعه در شرکت فن آوران سپاکو، نقش آن بعنوان یك كارخانه تولید تكنولوژی در درون خود مجموعه می باشد، یعنی تكنولوژی موجود در کشور بعنوان بستر اولیه در نظر گرفته می شود و با انجام فعالیت های تحقیقی و توسعه ای و در یك روند تبادلی دوطرفه با سایر کشورهای صاحب تکنولوژی برتر به ایجاد و انتقال فناوری روز، بهره وری بیشتر و بومی سازی آن در کشور عزیزمان منتهی می گردد.
واحد تحقیق و توسعه سپاکو در راستای استراتژیهای کلی شرکت و توسعه و بهینه سازی امور اهداف ذیل را پیگیری می نماید:

 • اجرا و مستند سازی کارهای مبتنی بر تحقیق و توسعه، شامل جستجو و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز در زمینه انتقال دانش.

 • سازماندهی پروژه های تحقیقاتی مبتنی بر استراتژیهای شرکت.

 • تحقیق و بررسی در مورد بهینه سازی محصولات شرکت.

 • امکان سنجی پروژه های جدید و سر پرستی تیم امکان سنجی.

 • همکاری با سایر موسسات علمی و پژوهشی.

 • بررسی منابع و گرایشات بازارهای داخلی و خارجی.

 • شرکت فعال در همایشهای تخصصی.

 • همکاری با موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی.

 • بررسی سیستم های جدید فنی و خدمات پشتیبانی برای انواع محصولات شرکت.

 

Copyright 2010 By Sepaco-tech All Rights Reserved.
طراحی پرتال و بهینه سازی سایت توسط کاسپید